Nigdy więcej sierot!

Maria Vadia
Wydawca: RHEMA Jacek Saj
Ilość stron: 164
ISBN 978-83-937391-3-4
Książka do nabycia w sklepie internetowym, lub wielu księgarniach chrześcijańskich w całej polsce.
„Marii znów to się udało! Książka Nigdy więcej sierot! niesie nam jasne, czytelne i przemieniające nas przesłanie. Autorka zachęca wszystkich jej czytelników, aby wkroczyli w swoje przeznaczenie i w pełni żyli jako dzieci Króla królów i obywa- tele Jego królestwa.
Maria pisze: «Bracia i siostry, nosimy prawdę Bożą w swoim wnętrzu!». Zanim skończysz czytać jej książkę – nie tylko przekonasz się o tej prawdzie, ale również zapłonie w tobie ogień, by nią żyć. Niech Bóg błogosławi Marii za to, że dała nam kolejne wspaniałe narzędzie do rozszerzania Jego królestwa na ziemi.”
– dr Carol J. Razza
Formation Faculty St. Vincent de Paul Regional Seminary
(Wydział Formacji Regionalnego Seminarium św. Wincentego Paulo)

Opis

Czy marzyłeś kiedyś o nieoczekiwanym spadku? A może w dzieciństwie chciałaś być księżniczką?

Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – jesteś dzieckiem Króla i jego spadkobiercą, choć może o tym nie wiesz! Dzięki krwi Jezusa przelanej za ciebie, zostałeś zaadoptowany do rodziny Bożej. Jesteś teraz jej pełnoprawnym członkiem, więc także dziedzicem królestwa twojego Taty.

Maria Vadia pisze, że Bóg kocha nas tą samą miłością, jaką kocha Jezusa. A jako dzieci Boże, mamy dostęp do Taty w sposób nieograniczony niczym, poza... naszą niewiarą i nieświadomością. Objęci Jego miłością jesteśmy bezpieczni, nasze potrzeby są zaspokajane Jego opatrznością, pod Jego potężną opieką możemy przestać się bać. Jest tylko jeden problem – nikt nas nie nauczył, jak wejść w posiadanie tego dziedzictwa, które na nas czeka. Maria Vadia, znana amerykańska charyzmatyczka i ewangelizatorka, wyprowadza nas w tej książce z naszego „sieroctwa” – do spotkania z wszechmocnym Tatą. Czy jesteś ciekaw, jaki On ma plan dla twojego życia?