Twój język ma Moc

Maria Vadia
Wydawca: RHEMA Jacek Saj
Ilość stron: 164
ISBN 978-83-925569-3-0
Książka do nabycia w sklepie internetowym, lub wielu księgarniach chrześcijańskich w całej polsce.
W książce tej Maria, dzieląc się własnymi zmaganiami na drodze duchowego wzrostu w Chrystusie, ukazuje swój zapał do głoszenia Ewangelii. Autorka przekona nas o konieczności wzrastania w świętości oraz wzbudzi w nas jej głód. Jak mówi Maria: „Książka ta nie ma być „sposobem”, ale raczej doświadczeniem przemiany poprzez zanurzenie w Słowie Bożym, które pomoże ci stać się osobą, jaką Pan cię zaplanował, „świętą i nieskalaną przed Jego obliczem”. Właśnie taki wpływ książka ta wywarła na mnie i modlę się o to, aby tak samo było i w twoim przypadku.
– Marilyn Quirk
Magnificat Posługa Kobiet Katolickich
Cnota opanowania jest bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach. „Twój język ma moc” pokazuje konkretne sposoby wzrastania w tej cnocie, dzięki bardzo przekonywującej prezentacji prawd biblijnych. Osobiste historie z życia Marii podkreślają to, o czym łatwo zapominamy: że słowo mówione ma moc przynieść życie lub śmierć. Tak niewiele pisze się na temat panowania nad własnym językiem, a jednak Pan przestrzega nas, że będziemy sądzeni z każdego nierozważnie wypowiedzianego słowa. Polecam tę książkę każdemu, kto pragnie sprostać wyzwaniu wzrastania w życiu duchowym.
– S. Bernadette Beamsley DLJC
Była przełożona generalna Uczennic Pana Jezusa Chrystusa
Za każdym razem, kiedy słyszę, jak Maria Vadia głosi Słowo Boże, jestem głęboko poruszona, przekonana i zainspirowana do oddania się Jezusowi na nowo. Dzięki tej fascynującej książce odkryjesz, że w twoim języku kryje się moc życia i śmierci.
– Patti Mansfield
Znana na całym świecie autorka i mówczyni Katolicka Odnowy Charyzmatycznej